icon
1 / 1
avatar

Wau uuzasne uz len kupit, spravit, nakrabickovat, nezabudnut zjest a nejest nic ine okrem tohto🙂)) perfektne spracovane, aj ceny, odpadla som prave. Dikiiiii 🙂))

11. jún 2020
avatar

Hladom by som umrela. Ale super to mas 🙂

11. jún 2020
avatar

Ja som teda nikdy nedietovala , som stihla dost ale ked sa na to pozeram tak za mna fajn, mas toho az az, taky tvaroh na ranajky a vlocky hned na desiatu Ta zasytia riadne 🙂 . Vecera super, to milujem

11. jún 2020
avatar

@ofzuza umrela hladom??
Ja tolko nezjem za den a to som na konci tehotenstva😀
Podla mna super, keby mi to mal kto pripravovat, paradicka🙂

12. jún 2020
avatar

@walkerka malicko kalorii.

12. jún 2020