Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?
kleopatra12345
autor@daniela022
Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?
@daniela022 to ja netusim ma smolu to zobrala na rychlo aspon na 2 mesiace,od 1.7.ide normalne na tpp a teraz toto. Teda mala ist, urcite od prveho nenastupi.
Dnes o 18:47
kleopatra12345
autor@daniela022
Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?
@daniela022 ah mba by zaujimalo ci tam vobec nieco vznika, ale asi nie.
Dnes o 18:47
Ak zarába menej ako 200 €, môže požiadať o oslobodenie od odvodov do SP, takže možno žiadne odvody neodvádza, len do ZP,
Dnes o 18:59
Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?