icon

Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?

avatar

Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?

Dnes o 18:39
avatar
@daniela022

Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?

@daniela022 to ja netusim ma smolu to zobrala na rychlo aspon na 2 mesiace,od 1.7.ide normalne na tpp a teraz toto. Teda mala ist, urcite od prveho nenastupi.

Dnes o 18:47
avatar
@daniela022

Sa len zamýšľam, z takého úväzku by bola aká pn ?

@daniela022 ah mba by zaujimalo ci tam vobec nieco vznika, ale asi nie.

Dnes o 18:47
avatar

Ak zarába menej ako 200 €, môže požiadať o oslobodenie od odvodov do SP, takže možno žiadne odvody neodvádza, len do ZP,

Dnes o 18:59