Ahojte, kto mi pomoze. Kupila som si nieco z HM a chcem to vratit. Pisu ze iba kurierom naozaj? Ďakujem🙂
Áno iba kuriérom zavoláte na číslo ktoré majú na stránke a oni ho pošlú pre balík cca 2tyzdne a vrátia vám peniaze na účet
4. feb 2019
Ja som posielala doporučene poštou a bez problémov
4. feb 2019
da sa aj postou doporucene, ja som to tiez dlho nevedela ale uz som parkrat tak vrátila a v pohode
4. feb 2019
Ja som tiez iba postou vracala a vsetko ok 🙂
4. feb 2019
Áno áno je to tak 🤞