#plavky# Ahojte, ma niekto plavky z bonprixu?Chcem sa niečo opýtať. 🙂Ďakujem
Ano zopar ich mam
26. jún 2019
a ja mam
26. jún 2019
klimekova
autor@minuskad
@zuzkaa1985
@natalka13 prosim ako sedia velkosti? Nosim inu velkost ako mi vychadza.
26. jún 2019
Ja nosim 42/44 ale plavky mam 46 a tie mne sedia ok
26. jún 2019
Mne sedi veľkosť normálne, ako nosin
26. jún 2019
klimekova
autor@zuzkaa1985
@natalka13
@minuskad Ďakujem Vam🙂
26. jún 2019
Ja mam par 😊