icon

Kočky a remosku používate? Rozmýšĺam, že si ju kúpim.... čo všetko sa dá v nej pripraviť?

avatar

starka v nej robila nakyp a ja peciem chlieb v nej. o inom vyuziti zatial neviem :D

22. dec 2018
avatar

Totalne topka.pred mesiacom som kupila a nedam.ju za nic na svete

22. dec 2018
avatar

Vsetko co aj v rure. Ja som ju mala dlho ked som este v podnajme kedysi byvala a vsetko som v nej upiekla,kolace,kura,zapecene cestoviny.... Proste vsetko to co aj v obycajnej rure 😀

22. dec 2018
avatar

Francuzke zemiake, pecene kuracie stehna inak ako v remoske nerobim su perfektne...Svokra pecie babovku

22. dec 2018
avatar

Ja maso zapekane s hribami vacsinou, kuracie prsia na prirodno, rybu. Kolac som sa zatial neodvazila.

22. dec 2018
avatar

Cely intrak son prezila so starou remoskou..robili sme tan hadam vsetko..teraz ju max manzel vytiahne,ked robi plnku ku kuratu..ale je to velmi zaujimava vec

22. dec 2018
avatar

Vsetko
To je moj sen zatial si nemozem dovolit ale raz bude moja 😃😃
Zboznovala som ked moj tato robil kare s lecom to vol sen to masko ake bolo fajne a pecene zemiaky 😍😍

22. dec 2018
avatar

My nemáme rúru, všetko pečiem v remoske. Dokonca aj piškótu na koláč 😉 je to top pomocník 🙂

22. dec 2018
avatar

Cokolvek... a najradsej ju pouzivam v lete, ked je vonku milion stupnov a nechce sa mi este viac "kurit" v dome rurou... tak ju supnem na terasu a tam si remoska pekne pecie 🙂

22. dec 2018
avatar

Na intraku sme v nej robili snad vsetko 😂

23. dec 2018