icon

Dievcata zajtra sa chystám do Žiliny k zubarke Márie Beresikovej mate skúsenosť?

avatar

Ja isem 4 počula som veľa na ňu aj dobré aj zlé.... no necham sa prekvapiť určite by ma potešila aj tvoja recenzia

24. jún 2018
avatar

Mamina bola robila jej nanovo celý vrch zubov, zatiaľ maximálne spokojná. Žiadne behačky, za jeden deň jej všetko spravila. Otec bol tiež na jeden a chválil (a to neznáša zubarov, no ako chlapi 😁) a ešte aj kamarát tam tiež bol, ten si dával všetky zuby aj vrchné aj spodné a taktiež spokojný.

24. jún 2018
avatar

@slawka2208
@janicka66 ja si chcem dat spravit tiez cele zuby . Tak uvidim. Dievcata a viete mi dat aj cislo na taxík v Žiline ktory nas odvezie zo stanice k nej?

24. jún 2018
avatar

@kolenicova to teda neviem, ale niekde na nete určite bude veľa taxi služieb. Ale peso to nie je až tak ďaleko... Tak 15 min. asi, pekná prechádzka cez námestie...

24. jún 2018
avatar

@janicka66 dakujem idem s rodičmi a mama je po operacii neviem ci prejde az tak.. uvidim. Dakujem 😊

24. jún 2018
avatar

Dreamtaxi 0914 141 614

24. jún 2018
avatar

@slawka2208 dakujem krasne 😘

25. jún 2018
avatar

@janicka66 nakoniec sme teda presli peši bolo to ozaj kúsoček 😊 navigácia v tel mi pomohla 😂

26. jún 2018
avatar

@kolenicova tá aj mne vždy vie pomôcť 😂

26. jún 2018
avatar

@janicka66 😄 no veru je to super vec inak by sme šli taxikom a mozno by to trvalo aj dlhsie ako peši 😊

26. jún 2018