icon
1 / 1
avatar

Ww, tak do ohto testovania by sme sa veeeeelmi radi zapojilk aj my s Filipkom 💖

20. jún 2016
avatar

Super 👍 zdieľam aj v našej skupine HiPP, HiPP, HurÁÁ 🙂 https://www.modrykonik.sk/group/8382/

20. jún 2016
avatar

Jeee aj my so Šimonkom 11mes.by sme sa radi zapojili

20. jún 2016
avatar

Jupiiiii, určite sa chceme zapojiť. Olivierko mliecko veeeelmi ľúbi.

20. jún 2016
avatar

O ano urcite sa prihlasime

sticker
20. jún 2016
avatar

Hned by sme vyskusali 🙂)

20. jún 2016
avatar

uršite by som sa potesíla patko na 2 ročky a mliečko zbožnuje

20. jún 2016
avatar

ine sme nemali... je vyborne ;)

20. jún 2016
avatar

Nasa Viki je tiez Hipp pozitivna

20. jún 2016
avatar

Velmi, ale velmi oblubujeme Hipp. Ci papanicu, alebo kozmetiku.... Radi by sme sa zapojili a dcerkou. Ma 8 mesiacov

20. jún 2016
avatar

Ja sa tiez rada prihlasim, dufam ze sa na nas usmeje stastie. Takato vyhra by mojho "mliekoholika" urcite potesila.

20. jún 2016
avatar

Ja chcem skusit tiez stastie. Hanka ma 10 mesiacov a je stale kojena,ale kedze ma caka operacia tak ju musim pomaly odstavit a toto mlieko je uplne super

20. jún 2016
avatar

Nasa Paulinka papa mliecko Hipp bio combiotik od 7.tyzdna.. radi sa zapojime ☺

20. jún 2016
avatar

Aj Laurinka pije mliecko Hipp bio combiotik od narodenia. A chuti jej teda riadne

20. jún 2016
avatar

Pripajame sa,mame len pozitívne skúsenosti z začíname ho len papat,papame ho prvé dva týždne,takze by nám xxl bodlo vyhrať 🍀🍀

21. jún 2016
avatar

Jeeeeeej opat raz krasne testovanie - tentokrat sa nezapajam nakolko na mliecku sme 2 a pol roka a ja len a len odporucam 🙂 verim,ze aj ostatne mamicky co budu testovat zistia ten rozdiel a ich detickam bude chutit 🙂

22. jún 2016