Zdala sa mi povedoma. Chodíme tam každý rok na dovolenku
25. apr 2017
korica
autor*y
25. apr 2017
Aj my tam chodíme aspoň na týždeň. Je to pre nás ďaleko. Ale 5 hodín cestovania za to stojí
25. apr 2017
Aj my tam chodíme aspoň na týždeň. Je to pre nás ďaleko. Ale 5 hodín cestovania za to stojí
25. apr 2017

Nie je to náhodou podhajska