icon

Wellness🌊

avatar

Nie je to náhodou podhajska

25. apr 2017
avatar
korica
autor

@viestta ano je

25. apr 2017
avatar

Zdala sa mi povedoma. Chodíme tam každý rok na dovolenku

25. apr 2017
avatar
korica
autor

@viestta je to tam super, sme tam tak casto ako sa da, hadam aj 2x do mesiaca perfekne na odich, a mali sa vysanti🙂a suprove restiky

25. apr 2017
avatar
korica
autor

*y

25. apr 2017
avatar

Aj my tam chodíme aspoň na týždeň. Je to pre nás ďaleko. Ale 5 hodín cestovania za to stojí

25. apr 2017
avatar

Aj my tam chodíme aspoň na týždeň. Je to pre nás ďaleko. Ale 5 hodín cestovania za to stojí

25. apr 2017