icon

Školská taška step by step, oplatí sa?

avatar

Moj syn ju ma. Je velmi kvalitna aj dobre organizacne rozdelena. Avsak je dost mohutna, mohla byt trosku mensia.

15. dec 2016
avatar

@dalila2013 dakujem, čo sa týka váhy tak v pohodke?

15. dec 2016
avatar

@korytnacka1981 no ma nejakych 1200g😕 Ked si ju da na chrbat tak v pohode, lebo sa da ozaj dobre ponastavovat. V tom prvom roku ju nosi minimalne, lebo ho odprevadzame do aj zo skoly. A dalsie roky uz bude vacsi a silnejsi. Tasku sme kupovali s tym, ze ma vydrzat do koca 4teho rocnika.

15. dec 2016
avatar

odporučam herlitz , nielen ze som bol vo vyrobe ale poznam prakticke sussenosti ci uz z Nemecka alebo tu v europe. Napr taška motion , mam ju aj doma na predaj 50 €

26. máj 2017
avatar

@dandolino dakujem ti pekne, už sme kúpili 🙂

27. máj 2017