Školská taška step by step, oplatí sa?
korytnacka1981
autor@dalila2013 dakujem, čo sa týka váhy tak v pohodke?
15. dec 2016
@korytnacka1981 no ma nejakych 1200g😕 Ked si ju da na chrbat tak v pohode, lebo sa da ozaj dobre ponastavovat. V tom prvom roku ju nosi minimalne, lebo ho odprevadzame do aj zo skoly. A dalsie roky uz bude vacsi a silnejsi. Tasku sme kupovali s tym, ze ma vydrzat do koca 4teho rocnika.
15. dec 2016
odporučam herlitz , nielen ze som bol vo vyrobe ale poznam prakticke sussenosti ci uz z Nemecka alebo tu v europe. Napr taška motion , mam ju aj doma na predaj 50 €
26. máj 2017
korytnacka1981
autor@dandolino dakujem ti pekne, už sme kúpili 🙂
27. máj 2017

Moj syn ju ma. Je velmi kvalitna aj dobre organizacne rozdelena. Avsak je dost mohutna, mohla byt trosku mensia.