icon

Baby, malý už má 2. týždeň kiahne. Sú už zasušené, väčšinou už aj chrastičky preč, no jedna medzi prštekami mu ostáva takáto. Čo s tým? Ísť k dr.? Máčam to v hypermangáne a striekam Tantum verde, no nevidím žiadnu zmenu.
(foto v komente, keďže to fakt nie je moc pekné)

avatar
17. mar 2017
avatar

@kristinka123 moj ma tiez uz 2 tyzdne kiahne a presne taketo len trosku mensie ma dve na prstekoch.tiez neviem co s tym

17. mar 2017
avatar

na ruckach schnu dlhsie,lebo sa o ne netrie oblecenie 😒

17. mar 2017
avatar

Ja som davala tekuty puder

17. mar 2017
avatar

@martina398
@qtinka16
@ayfer takže je asi stale infekčný, že? Už je nám doma tak dlho....

17. mar 2017
avatar

nemyslim si..ved cinkni dr a spytaj sa

17. mar 2017
avatar

@qtinka16 skúsim 🙂

17. mar 2017
avatar

Po dvoch tyzdnoch uz by nemal byt infekcny

17. mar 2017
avatar

@ayfer toto povedala aj dr., no ze je to tazko povedat s urcitostou, pokial to nevidi. Tak pockame este den-dva a hadam to bude lepsie ☺

17. mar 2017
avatar

@kristinka123 Tak skore uzdravenie prajem 🙂

17. mar 2017
avatar

@ayfer dakujem 😊

17. mar 2017