icon

Baby, surne by som potrebovala odfotit z knizky Danka a Janka rozpravku Balonik. Nemate niektora doma? Odmenim sa srdieckami....

avatar

Mam knizku

11. apr 2017
avatar

@tessina a dalo by sa ti nejako citatelne z toho spravit fotka? Mala si teraz spomenula, ze sa ju ma na zajtra naucit citat a v nasej Danke a Janke ta rozpravka nie je. Budem fakt vdacna ☺

11. apr 2017
avatar

@kristinka123 pozeram ze ani v nasej ☹ mam z roku 1992

11. apr 2017
avatar
11. apr 2017
avatar

@tessina skoda.....ale posielam aspon srdiecko za ochotu ☺

11. apr 2017
avatar

Ahoj ja som našla

11. apr 2017
avatar

@elizabethella prosiiiiim ak sa da, uplne staci odfotit ta rozpravka o baloniku

11. apr 2017
avatar

je to na viac strán ak chceš oskenujem ti ti daj email

11. apr 2017
avatar

@tessina my mame z roku 2002 a tiez to tam nie je. Ani som nevedela, ze to ma viac casti...
@elizabethella pisala som IP ☺

11. apr 2017
avatar

poslala som

11. apr 2017
avatar

@elizabethella dakujem, prislo to. Zachranila si nas.....ideme citat ☺

11. apr 2017
avatar
11. apr 2017