huraaaaaaa tak sa konecne dockame prveho zubka aj my - ved uz bolo na case 😀 od piatka sopliky ako hrom dasienko spuchnute. Prvy pojde zhora :DDDD
@teerry dakujeme :D praveze neplacka - ona celkovo malicko place skor je taka nervoznejsia, pri zaspavani sa vrti ale inac uplne v pohode :D
no to isté aj ten náš, iba je taký nervozny, ale plakať kôli zúbkom neplačká, len kričí ale nie od plaču ale iba tak aby sa vyventiloval asi alebo čo :D
@teerry ale normalne sa toho zubka uz neviem dockat kazdu chvilku pozeram ci nevykukne a stale nic ☹
no my už máme 2 zúbky vonku a tak je to super, ale tak ked sa to už rozbehne, tak je to už strašne rýchlo, ako potom v tej pusinke rastú ostatné :D ale neboj sa dočkáš sa a ked vyjde prvý tak za chvilku aj druhý :D
@teerry fiha tak vam to ide akosi rychlo. Dnes som si vsimla ze aj druhe dasienko hore ma uz spuchnute takze verim tomu ze pojdu obidva hned za sebou. No z dola myslim tak skoro nehrozi. No co tak budeme mat zajacika 😀
no nám prvý vyšiel 5. oktobra a druhý 10. oktobra :D no ja som to videla podla toho že som jej dala svoj malýček a tam kde to má tvrdšie či už hore alebo dolu, tak podla toho idú 🙂
gratulujeme 🙂 a plačká ti moc?