Zajtra držím palce ak máte doma deviataka 🙂
Ďakujeme 🙂
4. apr 2017
kunkovadiana
autorAj moju to zajtra čaká :( ale dúfam že vsetko dobre dopadne 🙂
4. apr 2017
@kunkovadiana ja sa viac bojím ako on. Aj mi do plaču ide, ako to ubehlo
4. apr 2017
Ďakujeme 🙂
4. apr 2017
Aj môj syn teraz vraví ze ma strach . 🙂
4. apr 2017
kunkovadiana
autor@helencek
@tanapeta
@mirro
@olivia14
My sa bojime viac ako naše deti :D
4. apr 2017
@kunkovadiana u nás je už našťastie pohoda 🙂,prijali ho na bilingvál,takže môže mať čistú hlavu 🙂
4. apr 2017
Tak u nás podobné, môj je absolútne v kľude, na bilingválne je prijatý, to len ja trošku stresuje .... Mladý hraje na gitarke 😀
4. apr 2017
Jej to je od vas mile 😊dakujeme🙂snad to vsetci v pohode daju🙂
4. apr 2017
ja osobne dakujem 😘