icon

Aj keď troška snehu ❄️🌨️, ale deti si to užili 🤗♥️

avatar

Unas ani vločka by som sa tešila aj s tej trosky 😊.
Závidím v dobrom 😊

3. dec 2020
avatar

@miskaa289 aj my sme sa tesili, ale bolo by super ak by napadolo o dost viac- ako my pozname za detstva 😁 a deti by sa vysantili na sankach 😁

3. dec 2020