icon

Čo Vám pomáha na bolestivú/silnú menštruáciu??

avatar

Flektor prášok alebo Ibalgin.Použivam v stave núdze.
Plus doma si dám vyhrievaný pás na kríž.

19. máj 2025
avatar

Cvičenie a zdravý životný štýl.

19. máj 2025
avatar

Termofor na brucho, ani lieky netreba

19. máj 2025
avatar

Kvapky Algifen

19. máj 2025
avatar

Caj z rebricka alebo dateliny

19. máj 2025
avatar

Ženský čaj a tinktúra. Ale aj vyšetrenie u gyn a vylúčenie závažnejších komplikácií, celkom človeka upokoji.

19. máj 2025
avatar

Nikdy mi.nic nezaberalo, kym som nezačala pit čaj od lerosu n kludnu menštruaciu 😀

19. máj 2025
avatar
@barbie2023

Cvičenie a zdravý životný štýl.

@barbie2023 keby to bolo take jednoduche🙂

19. máj 2025
avatar
@kitty88

Termofor na brucho, ani lieky netreba

@kitty88 ale toto nezabera kazdemu. U mna tabletky, termofor , prip.horuca sprcha. Ale v najhorsom stave je to aj tak ukrutna bolest.

19. máj 2025
avatar

Za mňa tieto kvapky 🙂 prikladám foto
Kupovala som ich pred 2 mesiacmi, že vyskúšam a uvidím. Ja som spokojná. Nemám kŕče a viem fungovať.

19. máj 2025
avatar

Prirodne kvapky gynex, treba pravidelne uzivat.

19. máj 2025
avatar
@bobrina1

@kitty88 ale toto nezabera kazdemu. U mna tabletky, termofor , prip.horuca sprcha. Ale v najhorsom stave je to aj tak ukrutna bolest.

@bobrina1 netvrdim, ze zabera kazdemu, ale za skusku to stoji. Ja ako slobodna, bezdetna som mala taku silnu ms, az som takmer odpadavala a stacil termofor bez liekov, mne zaberalo suche teplo skvelo.

19. máj 2025
avatar

tiez som mavala take bolesti predtym, ze som ledva fungovala. skusala som vselico, ale nakoniec sa mi najviac osvedcil brufen. vzdy si ho dam hned, ako citim, ze sa to zacina rozbiehat, a vacsinou to do polhodky povoli. 😇 neberiem ho uplne stale, ale ked uz je zle, tak fakt pomoze. 🙂

19. máj 2025
avatar
19. máj 2025
avatar
@bobrina1

@barbie2023 keby to bolo take jednoduche🙂

@bobrina1 no ja radsej budem cvicit a jest zdravo ako pchat do seba lieky.. a je to jednoduchsie ovea a telo ti to vrati. Ja som mala hrozne stavy a teraz ani neviem , ze mam menzes.

19. máj 2025
avatar
@barbie2023

@bobrina1 no ja radsej budem cvicit a jest zdravo ako pchat do seba lieky.. a je to jednoduchsie ovea a telo ti to vrati. Ja som mala hrozne stavy a teraz ani neviem , ze mam menzes.

@barbie2023 ja cvicim, stravujem sa zdravo, ale zial napriek tomu kazdy mesiac 1- 2 dni som odpisana. Ja som absolutny odporca tabletiek, ale zial inac sa neda. Aj napriek tabletkam a termoforu mam strasne bolesti, vraciam, mam hnacku, az odpadavam. Ono nie su bolesti ako bolesti, kedysi mi stacil termofor , ale cim som starsia, tym je to horsie.

19. máj 2025
avatar

Byvam odpisanq cca 2 dní aj noc. Ja bolesti ani nemám u mna je silná. A na to teda nepomáha nič. Mavaql som som aj bolesti ale vtedy zase nwbyvala až taka silná
Alw ja by som radšej vydržala bplesti ako nemohla fungovqt keď človek krvaca

19. máj 2025
avatar
@bobrina1

@barbie2023 ja cvicim, stravujem sa zdravo, ale zial napriek tomu kazdy mesiac 1- 2 dni som odpisana. Ja som absolutny odporca tabletiek, ale zial inac sa neda. Aj napriek tabletkam a termoforu mam strasne bolesti, vraciam, mam hnacku, az odpadavam. Ono nie su bolesti ako bolesti, kedysi mi stacil termofor , ale cim som starsia, tym je to horsie.

@bobrina1 tak by som to asi riešila s nejakým špecialistom. Nie je to v poriadku

19. máj 2025
avatar

Mne sa osvedcil na taketo bolesti Cetalgen najlepsie. A ked sa jedna o menstruaciu ta k tomu este termofor a alchemilkovy cajik 🙂

20. máj 2025
avatar

Odporucam aj ja siahnut po Cetalgene. Fakt je silnejsi ako klasicke lieky od bolesti co su volnopredajne. Citaj zlozenie 😉 ♡

22. máj 2025