Ahojte, mám na vás jednu otázku. Na dejepis máme spraviť model nejakého kostolíka.Moja skupina si vybrala Ladomírovu. A máme s ňou jeden problém. Nevieme spraviť Tie vežičky ktoré majú tvar osembokého neviem čoho a či by ste s tým nám nepomohli. Tu vám pridávam obrázok. Za odpovede vopred ďakujem. :D
Neviem z coho robite kostolik,ale tie vezicky by mohli byt polystyrenove gule,trocha orezane. Alebo polyst.zvonceky. Navrch uz len prisposobit zvysku.
13. jún 2016
kykcus
autorRobíme to z kartónu
13. jún 2016
A to he stanovene ze z coho to spravit? Ved led sa to oreze bude to 8boke nieco. Take co my vadi? Nech vam teda poradi on.
14. jún 2016


z akého materiálu to robíte?