Komentár bol odstránený
No, to je kruté ... našťastie alebo vďakabohu, našej rodiny sa toto netýka🙂 a dúfam, že je u nás na Slovensku viac takých rodín ako je tá naša 😉
18. okt 2018
No, to je kruté ... našťastie alebo vďakabohu, našej rodiny sa toto netýka🙂 a dúfam, že je u nás na Slovensku viac takých rodín ako je tá naša 😉
Čistá pravda ,veľmi smutne