Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
laerke
1. feb 2011
Obedovečera na sporáku, ryža v rúre, po dlhej dobe bude mať pán domáci papanie hneď ako príde domov :slight_smile: a zajtra dĺĺhy deň, hádam sa mi podarí vstať načas :grinning: Teraz Housík a šúpanie mandličiek..... Pretože je to hrozná prča :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
1. feb 2011
Budúci utorok rande s potenciálnou pediatričkou, hádam sa nám zapáči :o)
Zobraz celú správu
laerke
1. feb 2011
Zajtra večer poradňa a posledné veľké sono, potom malinkú uvidíme až keď príde na svet.. Uff.. Začínam byť nervózna... :-P
Zobraz celú správu
laerke
31. jan 2011
Zmluva nájdená, prádlo poprané, byt uprataný. Zajtra skočím do obchodu, navarím obed a celý deň relaxujem. Drtenie hier a kreslenie, kým očká slúžia. Aj maminy si chcú oddýchnuť :P Teším :slight_smile:
Zobraz celú správu
laerke
31. jan 2011
Škrabkala som havina na brušku a opýtala som sa ho: "Dexo smrdíí! Potrebuje kúpeľ! Chce sa dnes Dexík kúpať?" ..Vrazil mi packou po líci.. Na otázku, či sa chce kúpať zajtra reagoval rovnako. Tož, havkáči rozumejú :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
31. jan 2011
77...Nejak sa to zrýchľuje.. A mňa chytá panika, čo všetko mi chýba :grinning: Prosím vás, má niekto zoznam, čo potrebujem do nemocky? Idem vyrabovať lekáreň ináč sa nevyspím :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
30. jan 2011
Včera večer randál, pár sekúnd to tu vibrovalo. Konverzácia ja vs. chlap. Chlap: "Miláčik, zem sa trase, niečo si želaj" ja: "Čo ti šije? Na Slovensku zemetrasenia nemáááme" ...:grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
29. jan 2011
Na ceste do Hlohovca za babičkou :slight_smile: Yupiiiiii!
Zobraz celú správu
laerke
29. jan 2011
Príval energie! Taký krásny deň, škoda prespať. Idem niečo upiecť :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Láska bolí... Zarazené vetry tiež... Moja najhlbšia dnešná myšlienka :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Nechcem sa tu sťažovať ale môžem si za to sama.. Keď človek stále vtipkuje, už ho nikdy, nikdy nikto neberie vážne.. A pekný deň v zadočku :frowning2: Viete, aj vtipálkom je niekedy smutno!
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Po asi dvoch týždňoch som poprosila chlapa o jednu maličkosť - posunúť botník o 20cm doľava... NENATRHNE MI 6 TÝŽDŇOV STARÉ LINOLEUM????? :unamused: :unamused: :unamused:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Vždy som bola businessman, mala som tri roboty, kariéru. Preto ma včera urazilo, keď mi chlap povedal, že sa zo mňa stala žienka domáca. Hodila som po ňom prachovku, odviazala si zásteru a vtedy som si uvedomila, že niečo sa pos*alo.... .... :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Veľká múdrosť o živote môjho dobrého kamaráta, ako inšpirácia pre vás: "Každý deň nemôže byť štrúdla.. Ale mohla by byť..." :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Je mi nejak smejno, musím prestať pri pečení inhalovať vanilkový cukor :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Dva glgy vínka sú super, taaak ma to upokojilo ako už dlho nič.. Teraz bublinkový kúpeľ a kašľať na celý svet :slight_smile: Aj tlak sa mi dvihol z nízkeho na normál.. Juj jak mi je dobre a maličká si spokojne kopká :slight_smile:
Zobraz celú správu
laerke
28. jan 2011
Trošku popratať, spraviť SI lievančeky, kafíčko, sprcha a potom už len vyložené labky a relax.. Neviem kedy naposledy som mala takúto príležitosť :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
Žienky, po mesiacoch mám zajtra celé poobedie aj večer sama pre seba.. Takže deci červeného, vyložené nohy.. Nejaké iné nápady? Poďme, inšpirujte ma :slight_smile:
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
"Šéfko, a čo je to tá.. Léma?" ...Poviem ti čo to je.. Niečo malinko retardovanejšie ako Dedé!!!!!! ...nie, nerozčulujem sa.... :grinning: :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
Nič v zlom priatelia, no pozerám Bez servítky a krútim hlavou... Chodila som s dvoma východňarmi, chodila som s maďarom.. Nemáte poňatia aká som šťastná, že som skončila s rakúšanom.. Konečne niekto, kto nehaní reč moju :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
Párovanie ponožiek - iná haluz!
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011

Milé tehuľky, snažilky a začiatočníčky.

Ženy vám vravia, aké je tehotenstvo úžasné a aké krásne je chodiť s veľkým bruškom. No povedia vám všetko? Nieeeeee!

A práve preto som sa rozhodla napísať, ako to v skutočnosti všetko je!!!

Na úvod vec, ktorú som si dovolila nazvať "moje doterajšie tehotenské skóre". Nad pár vecami zrejme pokrčíte nos, no s pravdou von! A tak isto, ako sa nám v tehotenstve menia chúťky :wink:

Moje skóre:

Nikotín: Jedna kubánska cigara ešte keď som nevedela, že som tehotná. No cigarový dym sa neinhaluje, fajnšmekry :wink:

Alkohol: 1dcl červeného vína na zásnubách, štamrplík šampanského na Silvestra, dokopy jeden a pol svetlého pivka na trávenie a jeden miešaný drink, opäť pred zistením tehotenstva.

Nápoje: Voda, voda, voda! No tak isto som v živote nevychlastala toľko Fanty ako za posledných pár mesiacov :grinning:

Strava: Uhm... Radšej sa nevyjadrujem. No pred otehotnením som si sladké dala raz za nikdy. Teraz? Waffle a palacinky vládnu svetom!!!

Športová aktivita: Polnočný šprint na záchod, prevaľovanie ťažkého nákladu zo strany na stranu v posteli, zohýbanie s nadávaním po padnuté predmety, perpetuálne praskanie kože, každodenné vláčenie malého hrošíka, a'lá "ak budem Kinderko čo i len o deň dlhšie, niekomu ublížim"

Psychický a emocionálny status: Spustenie sĺz počas sledovania Komisára Rexa a pohreby nikdy neboli vtipnejšie. Taktiež najžalostnejší pohľad je práve ten, na padnutú lyžičku, hneď po uvedomení si, že skôr či neskôr sa pre ňu budem musieť zohnúť.

A veci pred ktorými vás nikto nevaroval. Pripravte si penaženky a kreditky partnerov na následovné náklady:

Zvýšená spotreba:

Toaletný papier - keď musíš, tak musíš.

Vreckovky - Pretože toaleťák sa skôr či neskôr minie. 

Kuchynské utierky - Pretože ste teľce a vreckovky ste minuli na utieranie zadočkov.

Rukávy - Nakoľko kuchynské utierky padli na zem a vy sa nemôžete zohnúť, no sopeľ sa ani za svet nezastaví!

Sladkosti, sladkosti, sladkosti - Pretože bábätko si pod stromček praje cukrovku!

Partner - Varovanie. Spotreba partnera je zvýšená na maximum, je šanca, že budete potrebovať nového a výkonnejšieho.

Arnie Schwarzenegger - Pretože aj tomu najvýkonnejšiemu partnerovi odídu kríže, z prevaľovania tej veľryby, ktorú mu vyplavilo do postele.

Vložky - Pretože aj kýchnutie je sranda, keď sa bábo rozhodne tlačiť na mechúr. No pred použitím vložiek ma nikto nevaroval. Takže sa chystám reklamovať.

Plynové masky - Pretože plynatosť je skrátka prča. Miesto masky si môžete zadovážiť partnera s dýchacími ťažkosťami, pri výbere uprednostňujte stav prínosových dutín, senné, stromové, trávove a akékoľvek iné alergie. Opuch a chronický zápal dutín vítaný.

Iné varovania:

Bábätká sú kreatúry z pekiel. Máte pracovné stretnutie? Malé vás kopne do mechúra. 

Cestujete v MHD? Malé zatlačí na črevá a z vás sa stane kanonáda, o ktorej budú všetci hovoriť na novoročnom večierku budúci rok.

Štikútanie, grganie a podobné prejavy lásky a sofistikovanosti nekomentujem.

Zhrnutie:

Tehotenstvo je krásne obdobie v živote ženy. Liter mlieka sa zmení na hektoliter, jemná koža na brušku sa zmení na mapu, vy zrazu nepoznáte samé seba, menia sa vám pocity, chúťky a pokiaľ ste príliš neznesiteľná aj partneri a priatelia. Je to čarovné obdobie, keď sa neviete prejsť po byte bez poprdkávania do rytmu vášho dychu, keď si už nedokážete predstaviť život bez zápchy alebo hnačky a rabovania chladničky o pol tretej ráno. Stávajú sa z vás všetky zvieratká, ktoré ste doposiaľ videli iba v ZOO. Hrošík, sloník a inokedy riadna koza keď vám prasknú nervy. Pokiaľ jete veľa sladkého, bude z vás kravička Milka, nakoľko už sa vám netvorí biele mliečko, jedine čokoládové. Ste nervózne, podráždené a Ordinácia v Ružovej Záhrade vám príde ako vysvetlenie, ako u nás vyzerajú pôrodnice.

Mamičky, naše krásne veľrybky. Veľmi vás ľúbime a pevne verím, že každá z vás chápe, že tento článok je len fór. No priznajme si - nemám recht?

A aby som vás potešila, aj keď sa všetky teraz cítime ako klobásy a obtlstlé stvorenia, budem citovať môjho strejdu z Moravy, myslím si, že to hovorí za všetko: "Si děláš kozy? Prej seš tlustá? 'dyť teďka musíš žrát jak kontejner, nejméně za dva! A jó, tvá maminka je hrozně hubená, tak i za tří! Koukni na mě, já byl hubenej celej život, su krásny a hezky voním. Ty čekáš miminko tak padej se nažrát a neser mně nebo nechám otrást!" - skonštatoval dvojmetrový chlapík, tesne potom ako dojedol Snickersku a váha mu ukázala niečo málo cez 160 kíl.

Ste nádherné také aké ste, ste guľatučké a každý vám to závidí. Tak kým môžete, papajte, dajte si sladké, malý pohárik vínka s vyloženými nohami, keď si cvrknete sa nič nedeje, veselo si grgajte a poprdkávajte, nikto vás za to súdiť nebude. 

...Predsa, čo by sme nespravili pre naších drobčekov.... :slight_smile:

Želám vám nádherný guľatučký deň!

Prepínam a končím.

Vaša hrošica

-Jen

PS: Pozor na jednu vec. Ak sa rozhodnete ísť k moru, mám pre vás varovanie. Je totiž možné, že keď budete plávať vo vodičke, pripláva k vám španielska flotila, pichne do vás vlajku a vyhlási vás za Novú Zem.

Gúľaniu zdar!!!

Čítaj celý článok
laerke
27. jan 2011
Začínam rozmýšľať že pomaly by som sa mala pobaliť do pôrodnice :grinning: Sranda, na začiatku tehotenstva sa to vlieklo ako sopel po rukáve a teraz to neviem spomaliť :grinning: Help! :grinning: A rovno zvažujeme či dáme našej hviezdičke prestreliť ušenká :o)
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
Naše detičky budú mať oslavu.. 24. mal jeden chlpáčik pol roka a 25. mal druhý 10 rôčkov! Moji vrtichvostíkovia :o)
Zobraz celú správu
laerke
27. jan 2011
Do hája s hormónmi.. Kráľovstvo a pol princeznej za palacinky!!!
Zobraz celú správu
laerke
26. jan 2011
Chľop ostrihaný, zase vyzerá ako človek a kooonečne prestal pindať :grinning: Len teraz sa ja musím odchlpiť, mám to VŠADE!
Zobraz celú správu
laerke
26. jan 2011
Konečne sa mi podarilo kúpiť voskový papier do kuchyne, tak ju môžem dokončiť.. Ešteže sú na ňom štvorlístky, troška šťastíčka mi v kuchyni bodne, včera som ju úplne vyplavila a riad som úmyvala olejom miesto jari :grinning: Ako vravím, som roztržitá :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
26. jan 2011
Tak, tehotenské nohavice, pás, tričko, hrubá mikina, kožený kabát, dve kapucne - hádam neumrznem :grinning: ako dobre že som našla svoje staré vojenské botičky, labky budú v suchu :grinning:
Zobraz celú správu
laerke
26. jan 2011
Môže mi niekto prosím vysvetliť, prečo som od otehotnenia taká paranoidná? Vkuse sa mi sníva, zdá a proste mám "blbý pocit" že ma polovičiak určite podvádza, pritom je to úplne neopodstatnené...
Zobraz celú správu
laerke
25. jan 2011
Zase tu sedím uprostred noci po tme.. Dnes sa zrejme moc nevyspím.. No, niektoré maličkosti dokážu človeku ublížiť..
Zobraz celú správu
Strana
z 8
Predošlá Strana
z 8
Ďalšia