Prosím o radu. Potrebujem vybieliť utierky. Niekde som čítala niečo so sódou bikarbónou, ale neviem to nájsť. Alebo nejaký iný tip, ako ich vybieliť. Nové som nakúpila, ale nepáčia sa mi, nesajú, so starými ss to nedá porovnať. Ďakujem za každú radu
Možno bude stačiť len oprať. Nové uteráky tiež nedajú dobre, keď sa pár krát operu, už je to lepsie
7. okt 2016
Skus vyvarit