Ako robite prosim pusinky? Ide mi hlavne o pecenie, o to na kolko stupnov a aky cas, aby boli pekne biele 🙂
Každá rura pecie inac fakt nespoliehajte ma čas to sa suši ja davam nižší stupeň cca 120 a aj hodinu aj viac
27. feb 2023
Ja stcim plech do rury vyhriatej na 150, hned stiahnem teplotu na 110, strcim varesku do dvierok a susim kym nie su hotove. Peciem na teplovzduch
27. feb 2023
pusinky sa nepečú, skôr sušia. Ja ich šupnem na 11Ost, cca 40min. A potom vypnem rúru a hodinku ju neotváram. Rovnako robím aj pavlovky, laskonky. Ak dáš vyššiu teplotu zhnednú