icon

Baby ahojte, tie co pouzivate sosovky mate niekedy pocit, ze skrz ne mate viacej oci unavene? Take lepkave?

avatar

Nie, necítim ich v oku vôbec a to ich mam od rána do večera každý deň

12. dec 2023
avatar

Ano. Po rokoch pouzivania sa mi to tiez dialo, postupne sa to zhorsovalo, az ich teraz neznesiem skoro vobec. Bohuzial.

12. dec 2023
avatar

Ja vôbec a to ich nosím denne 14rokov

12. dec 2023
avatar

Vobec,nosim cca 16 hodin denne uz 30 rokov, skus inu znacku

12. dec 2023
avatar

@mamina6410 ake pouzivas prosim ta? Chcem skusit no bojim sa toho. Aj v Optike mi povedala ze sa boji sosoviek, ze by si to nedavala do oka.

12. dec 2023
avatar

@podbel2512 bože bojím sa šošoviek to je argument 😅 jak keby to kusalo🤣

12. dec 2023
avatar

@podbel2512 tieto uplne od zaciatku

12. dec 2023
avatar

Vôbec nie... nosím ich denne už 26 rokov

12. dec 2023
avatar

Nie, a to niekedy ich mam aj 24 hodín

12. dec 2023
avatar

Ja take pocity mavam. Hlavne ked je suchy vzduch,tak sa mi rychlejsie susia sosovky a tym aj oci. Postupne vekom to zacalo

12. dec 2023