Baby ahojte, tie co pouzivate sosovky mate niekedy pocit, ze skrz ne mate viacej oci unavene? Take lepkave?
Ano. Po rokoch pouzivania sa mi to tiez dialo, postupne sa to zhorsovalo, az ich teraz neznesiem skoro vobec. Bohuzial.
Ja vôbec a to ich nosím denne 14rokov
Vobec,nosim cca 16 hodin denne uz 30 rokov, skus inu znacku
@mamina6410 ake pouzivas prosim ta? Chcem skusit no bojim sa toho. Aj v Optike mi povedala ze sa boji sosoviek, ze by si to nedavala do oka.
@podbel2512 bože bojím sa šošoviek to je argument 😅 jak keby to kusalo🤣
@podbel2512 tieto uplne od zaciatku
Vôbec nie... nosím ich denne už 26 rokov
Nie, a to niekedy ich mam aj 24 hodín
Ja take pocity mavam. Hlavne ked je suchy vzduch,tak sa mi rychlejsie susia sosovky a tym aj oci. Postupne vekom to zacalo

Nie, necítim ich v oku vôbec a to ich mam od rána do večera každý deň