Dievcata co chodite do kupelov na pobyt A, viete mi povedat ako to teraz chodi? To uz vsade sa doplaca nejaka suma za akukolvek izbu? Uz to nie je tak, ze hradim len poplatok nejaky maly?
záleží od kúpeľov a od ubytovania. Bola som pred rokom v Bojniciach a mali tam jeden kúpeľný dom, kde sa nedoplácalo. Ale bol najďalej a boli spoločné sprchy a wc pre 2 izby. Tam boli väčšinou dôchodci ubytovaní
Manžel bol pred rokom po operácii kolena a platil 7-9 € na deň,
Trenčianske Teplice..bol 28 dní cez sociálnu poisťovňu
@laladua vieš mám pocit, že ZP prepláca kúpelom cca 34e na den za Ačkarov ... to znamená, že v tej cene je ubytovanie, strava a procedúry, čo je samozrejme pri dnešných cenách nereálne. A tak kúpele začali využívať to čo mohli robiť a niektoré robili roky,
najnižší štandart ubytovania .. obyčajne bez sociálneho zariadenia na izbe ... tak to je bez doplatku
a všetko ostatné vyššie je s doplatkom .. a výška doplatku závisí od kúpelov, od sezony a tak.
Bčkarom v kúpeloch ZP prepláca 22e a tak Bčkari majú vyššie doplatky ako Ačkary.
Akonahle uz kupele nemaju ubytovanie "nemocnicneho typu", tak vsade sa za ubytovanie doplaca, pretoze je to vyssi standard
Nedoplaca sa na izbach, ktore maju spolocne soc.zariadenie - wc a kupelna na chodbe. Inak myslim ze vsade je nejaky doplatok.
Bola som v Lúčkach minulý mesiac,A-čko,platila som si 50€ hotel keďže som chcela byť v tom hlavnom,a doplacala 130€ za 21 dni
Ak chceš byť sama, doplácaš. Alebo ak chceš apartmán. Alebo ak chceš iné ubytovanie ako platí poisťovňa. Ak ideš na klasickú izbu, dvojku, tak len ten poplatok malý platíš.