Ahojte mamičky, nedávno som tu videla príspevok od maminy malého chlapčeka, asi 3-4r, špinavý blondacik, narodil sa predčasne, mal vela diagnóz, aj problemy so zrakom ale úspešne s tym bojuje. Bol tam aj odkaz na zbierku, neviete o koho išlo? Ja som si to neulozila a chcela som prispieť :(
No tiez mi to pride na sanyk
8. dec 2015
lancica
autor@suzy29
@kristinana dalujem kocky, je to ono 🙂
9. dec 2015
Nebola to sanyk ? Opis sedi na tobiho