stromček v kvetináči - nejaké skúsenosti? prežije keď ho kúpim k týmto vianociam ak druhým, či?
Nam vyschol ☹
18. okt 2016
My sme mali, uz nikdy viac. Zbytocne prachy
18. okt 2016
Mali sme a prežil🙂 Svokrovci mali 4 roky rovnaký🙂
18. okt 2016
Mali sme 2krát a obidva vyschli😒
18. okt 2016
my ho budeme mat treti rok...cez rok je vonku v kvetinaci..v tom istom stale..takze rastie minimalne..je top super ...treti rok ten isty🙂
18. okt 2016
aj my, zasadime stale potom do zahrady...alebo do lesa....
7. dec 2018
@ladyblcha ale ved za stromcek sme dali 15eur - kolko stoji odrezany zivy?
7. dec 2018
@kafulienka ozaj po 2rokoch🤣 nepamatam si
7. dec 2018
nam prezil, sice mu trvalo niekolko rokov, kym sa vonku aklimatizoval (ked sme ho zasadili), ale teraz je prenadherny 🙂
treba ho ale davat dnu tesne pred Stedrym dnom a von ho dat tiez co najskor