icon

Ako v pohode uplne👍😄dobru noc😴

avatar

A mama kam?😂

4. aug 2017
avatar

No do detskej izby alebo na gauc😁

4. aug 2017
avatar

@marianeta na tatika🙂

4. aug 2017
avatar

@marianeta mama si uz musi poradit😂dieta prelozim a sup ho tam😄😄

4. aug 2017
avatar

@emmy555 tatik uz odfukuje nebudem ho predsa budit aj ked by sa mozno potesil😝😃

4. aug 2017
avatar

@larris83 🙂 žeby sa potešil🙂 aj môj tu už odfukuje no ten by mi dal keby ho prebudim ale po hlave🙂

4. aug 2017
avatar

Kks sa smejem ako diva na tej fotke to by ma teda nenapadlo dat sem fotku vykoteneho chlapa 😂

4. aug 2017
avatar

@natalienka12 keby tak vedel o tom by ma prizabil😂ale ved co nevidno ho ani poriadne😁

5. aug 2017
avatar
5. aug 2017