Baby viete kolko stoji odblokovanie mobilu na vsetky siete?napr v O2 a podobne
V t mobile odblokuju zadarmo
4. jún 2017
@larris83 jaj tak to neviem.. Ale skua v tom tmobile... Priatel tam doniesol krabicu telefonov a odblokovali mu ich... On totiz zbiera mobili..
4. jún 2017
larris83
autor@lindamichal mobil je kupovany v O2 anglicka sim mi ide a ked dam slovensku pyta mi kod😃
4. jún 2017
Ak ide o IPhone tak Apple ti to odblokuje na diaľku a zadarmo