icon

Máme doma druháčika, dnes rodičko... živo si pamätám ako chodili na rodičko mne... akoby to bolo včera... tiež sa Vám to občas zdá NEUVERITEĽNÉ, že máte také veľké deti?

avatar

uteka to ...

24. sep 2015