icon

Zeny co sa stalo z fb ze nemam upozornenie ale riadne mi pride 😕😕😕😕 mate to aj vy??

avatar
25. jan 2020
avatar
25. jan 2020
avatar
25. jan 2020
avatar

Hej tiež. Včera prázdne. Mne síce už ukazuje. Ale staré zo včera

25. jan 2020
avatar

@drobcek2011
@viktorianarjasova a co sa deje zase

25. jan 2020
avatar
25. jan 2020
avatar

Netusim ukazuje mi to takto asi hodinu

25. jan 2020
avatar

Odinštalovať a znova nainštalovať, blbne to už pár dní

25. jan 2020
avatar

Mne sa facebook neda odinstalovat mala som ho v mobile da sa iba zastavit ale cez prehliadac mi idr v pohode

25. jan 2020
avatar

@viktorianarjasova dá sa odinštalovať najnovšia verzia a následne znova stiahnuť. Aj ja som to tak mala. Fb je už asi v každom mobile automaticky pri kúpe

25. jan 2020
avatar

@tinusiatko ja dala to odinštalovať a naspet nainštalovať a stale to ukazuje. Ale mne az teraz vecer sa stalo

25. jan 2020
avatar

Mne sa neda :D

25. jan 2020
avatar
25. jan 2020
avatar

@viktorianarjasova dá. Máš ikonku na displeji, tam ju odinštalovať - dlhšie podržís a opýta sa ta a potom na hodíš na novo. A odynstalovat vieš všetko aj to co už v mobile bolo

25. jan 2020
avatar

@laska2509 mne včera a toto pomohlo, ale je to teraz dosť častá chyba

25. jan 2020
avatar

@tinusiatko no neda ...ani na displeji ani cez nastavenia ...snad to daju do poriedku

25. jan 2020
avatar

tiež mi neukazuje a aktualizoval sa vecer.aj som vypala telefon a nepomohlo.

25. jan 2020