Nie
Hej tiež. Včera prázdne. Mne síce už ukazuje. Ale staré zo včera
@drobcek2011
@viktorianarjasova a co sa deje zase
Hej
Netusim ukazuje mi to takto asi hodinu
Odinštalovať a znova nainštalovať, blbne to už pár dní
Mne sa facebook neda odinstalovat mala som ho v mobile da sa iba zastavit ale cez prehliadac mi idr v pohode
@viktorianarjasova dá sa odinštalovať najnovšia verzia a následne znova stiahnuť. Aj ja som to tak mala. Fb je už asi v každom mobile automaticky pri kúpe
@tinusiatko ja dala to odinštalovať a naspet nainštalovať a stale to ukazuje. Ale mne az teraz vecer sa stalo
Mne sa neda :D
Iba vypnut
@viktorianarjasova dá. Máš ikonku na displeji, tam ju odinštalovať - dlhšie podržís a opýta sa ta a potom na hodíš na novo. A odynstalovat vieš všetko aj to co už v mobile bolo
@laska2509 mne včera a toto pomohlo, ale je to teraz dosť častá chyba
@tinusiatko no neda ...ani na displeji ani cez nastavenia ...snad to daju do poriedku
tiež mi neukazuje a aktualizoval sa vecer.aj som vypala telefon a nepomohlo.


Ano