Ahojte baby, je tu nejaká tehuľka,
Ktorá chodí na poradne na Kramáre? Chcem sa opýtať či tam robia ultrazvuk
inak všetko je tam super čo sa týka pôrodu.. ale tieto poradne, to je jak na bežiacom pase.
@laura5311 neviem. Ja som mala v prvom tehotenstve problém s tlakom cele tehu, neskôr som bola aj hospitalizovaná kvôli preeklamsii a keď ma prepustili a začala som chodiť na poradne tak ultrazvuk nerobí… a to som chodila do rizikovej poradne, keď som sa pýtala či budú robit ultrazvuk tak, že netreba. Teraz druhé tehu(rodila som 8/22) tiež preeklamsia, hospitalizácia, potom prepustenie, sono mi urobili na poradni len kvôli tomu že nepočul dobre srdiečko cez lievik, inak by mi ani nespravili… A zase hospitalizácia.. ale keď som ležala v nemocnici tak sono mi robili raz za týždeň, pasy každý deň aj 3x
držím palce 🙂
Dobre tomu rozumiem za na Kramaroch vysetria tlak, pulz, moc, popocuvaju ozvy, pozru nalez... Cize cca od 36 t.t. Ziadny uzv/prietoky ani ctg??
nie nerobia. Ani pasy. Až keď prenášaš alebo si riziková..