Ahojte baby, mám tu nejaké slobodne mamičky? Ak ano, chcela by som sa opýtať, či po porode môže niekto vybavovať za mna rodný list a podobne veci, alebo to musím ísť ja osobne len
4. nov 2022
Ahojte baby, mám tu nejaké slobodne mamičky? Ak ano, chcela by som sa opýtať, či po porode môže niekto vybavovať za mna rodný list a podobne veci, alebo to musím ísť ja osobne len
Rodný list by mal po novom prísť poštou. https://tehotenstvo.rodinka.sk/prirucka-pre-rod...