Ahojte, idem za vami s prosbou o radu. Rodný list bábätka sa musí vybavovať v meste trvalého bydliska matky, alebo hocikde na matrike?
laura5311
autorĎakujem vám a ešte otázočka, splnomocnit môžem osobu nejakú, čo bude môcť manipulovať s údajmi bábätka okrem mna? Nakoľko budem slobodná mamička?
11. nov 2022
@laura5311 rodny list vybavis v mieste narodenia dietata, zavolaj tam dopredu, ze ked pride tvoja mama tak ci im treba plnu moc alebo nie... Ze aby si to vedela dopredu vybavit... Ja ked som vybavovala pre syna, tak vravela, ze priami pribuzni su v pohode.
12. nov 2022
laura5311
autorLen ja nebyvam s mamou. Kamarátku som chcela splnomocnit. Nakoľko spolu aj bývame
12. nov 2022
Nam kázali vždy v mieste narodenia. Ale či je to tak pravidlom to neviem