Ahojte, ja viem, že toto je taká mamka stránka 😁 ale predsa sa skusim opýtať. Nemáte niektorá skúsenosti s krvácaním a zápalom ďasien? Čo by bolo na to naozaj dobre? Skúsila som už kadečo
Muz sa tohto problemu zbavil pouzivanim lacalut a sonickej kefky...
Dentálna hygiena, kontrola minimálne raz za pol roka.. A používanie všetkých 50kefiek, ktoré ti dajú. Žiadny zázračný prípravok neni
Na dentálnej hygiene si bola?
Mne sa to stáva len v tehotenstve a vždy zaberie Corsodyl
Pri tomto probléme je dôležitá zvýšená hygiena, použitie medzizubnej kefky.v prípade potreby ďasná potierať Herbadentom.Dobrý je aj repíkový čaj na výplach úst,má dezinfekčné a sťahovacie účinky. Najviac sa mi osvedčil Tee Tree Oil, potierať ´dasná,aj do ústnej vody si môžeš nakvapkať pár kvapiek ,prípadne možeš vo vode s pár kvapkami oleja aj dezinfikovať zubnú kefku,tú používam čo najmäkšiu.
Ist na dentalnu hygienu. Ked mas akutny zapal dasien tak na par dni miesto pasty corsodyl gel a potom najst zubnu pastu, ktora ti vyhovuje, u mna to je paradontax
Áno dentálnu hygienu mám pravidelnú. Aj som vyskúšala rôzne pasty,či ústne vody. Hygienu mám pravidelnú aj medzizubnú
Skús GELCLAIR, je to na vyplachovanie, hnusná, ale 👍