ahojte zienky. Už je to 7 týždňov, čo som po cisárskom. Hneď asi na 3 deň po, som dostala zápal močových ciest. Odvtedy sa ho neviem zbaviť. Brala som už 3x atb a bolo dobre len na chvíľu, počas užívania. Hneď po dobrotí sa mi to vrátilo. Nemali ste to takto nejaká? Ja už som fakt na nervy zúfalá.
@janulienka78 musím aj ja dostať tie správne 🙏 lebo takto som už zúfalá
@laura5311 nasad si aj kapucinku,mne pomohla,ale brala som ju vyse mesiaca
https://www.benulekaren.sk/edenpharma-kapucinka...
Tiež som to mala po sekcii pravidelne . Nazad si tinkturu z kapucinky
Kúp si toto, treba tam dodržať dávkovanie ako píšu a malo by zabrať, súčasne ale nepiť brusnicovu stavu..( farmaceut)
Mne pomohli oblickove kvapky od valovica
Ja to tiež mávam a tiež mi to začalo po prvej sekcii, trápila som sa s tým neuveriteľné dlho, nič nepomáhalo až nakoniec blokurima ako sa píše vyššie ale teda mne najviac zabrala až blokurima uro plus

Mala som to aj po sekcii. Obvoďák mi dal spraviť rozbor moču a potom nasadil konečne správne ATB, ktoré zabrali. Povedal mi, že to som si nejakú baktériu z nemocnice priniesla, keď som bola cievkovaná...