Kinderkraft alebo peg pérego jedálenská stolička? Ktorá je lepšia? Alebo ak je ešte nejaká ina, kludne si nechám poradiť 🥰
Za mňa najlepšia jedálenska stolička je klasická obyčajna biela z ikea 👍ešte máš ale malé dieťatko si myslím
Ja mam PEG Perego prima papa. Je super, nemenila by som. Polohovateľná, poťah sa dobre čistí, má 4 kolesá a je pekná.
My sme mali peg perego, mala bola v tom od pol roka do skoro 5 rokov, čiže využitá na maximum. Polohovateľná, cistitelna.
IKEA pre mňa úplne najhoršia - teda nemali sme ju doma, ale majú to v každej reštaurácii - malička strašne, čiže využiť sa dá len krátky čas keď dieťa už sedí, ale zas nesmie byť moc veľké, lebo sa tam už nezmestí. Ale zas je lacná.
My sme mali Cam jedalensku stolicku, tak isto je polohovatelna, nastaviteľná výška, skladacia, a je asi podobná verzia peg perego a bola som veľmi spokojná, ešte aj dizajn sa mi páčil
Zdedili sme Peg perego Prima pappa...a určite odporúčam, dá sa polohovať, dieťa tam môže byť aj keď ešte nevie samo sedieť. Má kolieska. Dá sa pekne očistiť, oprať. Jediné mínus, ale to asi pri každej- keď chceme prať popruhy, časť sa musí odšróbovať, stolík má ešte taký plastový kryt, a pod ten sa dostane jedlo, ten keby bol o trošku väčší 🤗
Pozor na ten kozenkovy potah na niektorych modernych stolickach,zacne sa to supat a uz to nikto nechce ani zadarmo 🙂 my mame napr inglesina zuma, pekna moderna ma vela funkcii
Ja mám kinderkraft a sestra peg Perego. Obe mi prídu dobré, aj ja som spokojná aj sestra, ale ja mám len s dvoma kolieskami. Už by som pozerala takú aby mala štyri to je asi všetko v čom ja vidím rozdiel 😁