Najlepsi športový kočík? Značka? Aj taký terénny najlepšie
Za mna tiez Britax. Ja som mala 3kolku a maximalne spokojna..
Za mna valco
Bumbleride...ten nas uz odvozil tolko deti,ze ine by sa uz davno rozpadli a tento uplne tichucky,nic nehrka nevrzga,ide hladko cez vsetky tereny,ovladanie jednym prstom,priestranny 😉
Valco s nafukovacimi kolesami 👍
Petit
valco snap 4 trend
Britax b motion alebo Britax go big oba sú skevle do terénu veľké priestranné
Neexistuje najlepší. Musíš vedieť čo od neho chceš.
valco
Akurát čítam, že ani Britax go big, ani b motion sa už vraj nové nedajú zohnať :( škoda
Kazdemu vyhovuje ine, zalezi ake nan mas požiadavky. Nam napr uplne vyhovovala sportova cast z 3kombi inglesina a na cestovanie skladny, lahky do auta cybex eezy s+. O kupe ineho sportoveho kocika som napr. ani neuvazovala.
Ja som bola najspokojnejšia s Britax b motion 4 plus alebo petite &Mars street. Britax zvládol aj chorvátske kamenné pláže 🙂