icon

Zienky moje zlate, neviete niekoho, čo prepichuje ušká detickám okolo 2 mesiaca? Všade čo som pozerala len od 6. Okolie Ba najlepšie

avatar

Mojím prepichli na chirurgii. Objednali sme sa vopred

5. apr 2023
avatar

Mojej ako 2mesacnej na novorodeneckom..poslala nas tam nasa doktirka

5. apr 2023
avatar

Mne bolo v zlatníctve povedané, že nastreľujú od 3 mesiacov a tak sme aj boli. Žilina

5. apr 2023
avatar

Čiže sa mám opýtať na to doktorky?
@slavomira236

5. apr 2023
avatar

@laura5311 tak ja som sa pytala ze kde by jej prepichli usi kedze nasa sestricka to nerobi...pri najstarsej prepichovala sestricka u pediatricky no nie kazda to robi

5. apr 2023
avatar

@17alexis ona chce prepichnut aspon tak pise hore

5. apr 2023
avatar

@laura5311 odporúčajú dať prestreliť alebo prepichnut po prvom očkovani. Nám to robili u nášho pediatra

5. apr 2023
avatar

@barus26 Predtým sa nastreľovali ušká ešte v nemocnici.

8. apr 2023
avatar

@laura5311 no predtým áno, ale teraz odporúčajú po prvom očkovani

8. apr 2023