Zienky moje zlate, neviete niekoho, čo prepichuje ušká detickám okolo 2 mesiaca? Všade čo som pozerala len od 6. Okolie Ba najlepšie
Mojej ako 2mesacnej na novorodeneckom..poslala nas tam nasa doktirka
5. apr 2023
Mne bolo v zlatníctve povedané, že nastreľujú od 3 mesiacov a tak sme aj boli. Žilina
5. apr 2023
laura5311
autorČiže sa mám opýtať na to doktorky?
@slavomira236
5. apr 2023
@laura5311 tak ja som sa pytala ze kde by jej prepichli usi kedze nasa sestricka to nerobi...pri najstarsej prepichovala sestricka u pediatricky no nie kazda to robi
5. apr 2023
@17alexis ona chce prepichnut aspon tak pise hore
5. apr 2023
Mojím prepichli na chirurgii. Objednali sme sa vopred