Paráda! Skvelý príspevok! 👍👍👍
16. mar 2025
Tak toto je trefné a pravdivé. V každom z nás je ,,inakosť” ale práve vďaka rozdielom je každý človek jedinečne krásny! ❤️❤️❤️
16. mar 2025
Áno, ale len silná osobnosť sa nebojí odlišnosti od ostatných...žiaľ, táto doba je o "opičení" sa po druhých. Smutné je to, že deti kopírujú po "divných" ľuďoch z internetu a nevnímajú vzory okolo seba...
17. mar 2025
Toto si dam zaramovat na stenu do obyvacky. :D
17. mar 2025
Ďakujem...
27. apr 2025

Toto by si mala dávať ako prvý príspevok pod veľmi veľa diskusných tém tu na MK, ale neviem, či by to pomohlo.