Komentár bol odstránený
Aj keby to mala byť "len" kozmetická vada tak by som to vrátila.
Dnes o 17:18
Ja by som to vratila.nalomena noha nie je kozmetická vada podľa mňa
Dnes o 17:27
Aj keby to mala byť "len" kozmetická vada tak by som to vrátila.
Ja by som to vratila.nalomena noha nie je kozmetická vada podľa mňa
viem povedať len laicky, že by ste to mali vrátiť