icon
1 / 1
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

viem povedať len laicky, že by ste to mali vrátiť

Dnes o 15:48
avatar

Aj keby to mala byť "len" kozmetická vada tak by som to vrátila.

Dnes o 17:18
avatar

Ja by som to vratila.nalomena noha nie je kozmetická vada podľa mňa

Dnes o 17:27