icon

Zdravím všetkých,
potreboval by som odborny nazor, nakoľko mi došla posteľ s takýmto nedostatkom. Neviem posúdiť či je to iba kozmetická vada. Zatiaľ mi neodpísali, ako to mienia riešiť.
Ďakujem za každú radu.

avatar
Komentár bol odstránený
avatar

viem povedať len laicky, že by ste to mali vrátiť

Dnes o 15:48
avatar

Aj keby to mala byť "len" kozmetická vada tak by som to vrátila.

Dnes o 17:18
avatar

Ja by som to vratila.nalomena noha nie je kozmetická vada podľa mňa

Dnes o 17:27