icon
avatar
lele53
Správa bola zmenená    22. jún 2026    

Ahojte idem sa spýtať maly mi protestuje z prsníka vrtu sa plače pije iba v noci ale dakedy aj cez deň
Mam pocit nedostatku mlieka mäkké prsia, keď sa mi dá dávam mu z prsníka často, odsávam ale nič len 20ml niako týždeň dva mu dávam umelé mlieko pretože som často preč teraz bola ale už nemám tak toho už budem len snim keď mne aj jest moc nechuti ale snažím sa aspoň zjesť dačo poraďte mi

avatar

Koľko ma malý?

22. jún 2026
avatar

Vela hroznovej stavy Matysak a vela prikladat, nech sa to vrati naspat

22. jún 2026
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
lele53
autor
@cucana23

Koľko ma malý?

@cucana23 za dva týždne 3 mesiace

22. jún 2026
avatar
@lele53

@cucana23 za dva týždne 3 mesiace

@lele53 treba ponúkať častejšie prsník tvorba mliečka sa zvýši .Zrusit fľašku .Ako píšeš v spánku v noci sa prisaje .Pocujes aj že naozaj saje a papa?Drzim palce

22. jún 2026
avatar
lele53
autor

Áno počujem

22. jún 2026
avatar
lele53
autor

Len dni ma také že sa odtlaca

22. jún 2026
avatar

Odtlacanie je obdobie treba vydržať už si všíma okolie treba ísť kde je ticho a kľud možno pomôže a mäkké prsia neznamenajú že nemáš mlieko pi viac vinei alebo čaj skús držím palce a veľa trpezlivosti pri kojeni alebo oslov laktacnu

22. jún 2026
avatar
@lele53

Len dni ma také že sa odtlaca

@lele53 môže mať štrajk .Trba si ho dať telo na telo zobliect z bodykov a tak ponúkať prsník .Stale zrušiť flasku .Dojcila som oboch synov 2,5r tiež sme mali kadečo

22. jún 2026
avatar

Makke prsia su ok tvorba sa ustalila. Moze to byt strajk. Alebo ze mu nejde mliecko podla predstav. Musi tahat. Mozno je unaveny. Neciti sa v horucave ok. Moze to byt cokolvek.
Ja som si pri prvom nikdy neodsala viac nez 20ml a dojcila som ho 2,5 roka.

23. jún 2026
avatar
lele53
autor
@arah

Odtlacanie je obdobie treba vydržať už si všíma okolie treba ísť kde je ticho a kľud možno pomôže a mäkké prsia neznamenajú že nemáš mlieko pi viac vinei alebo čaj skús držím palce a veľa trpezlivosti pri kojeni alebo oslov laktacnu

@arah snažím sa mu dávať iba kde je ticho a nič

23. jún 2026