Ahojte idem sa spýtať maly mi protestuje z prsníka vrtu sa plače pije iba v noci ale dakedy aj cez deň
Mam pocit nedostatku mlieka mäkké prsia, keď sa mi dá dávam mu z prsníka často, odsávam ale nič len 20ml niako týždeň dva mu dávam umelé mlieko pretože som často preč teraz bola ale už nemám tak toho už budem len snim keď mne aj jest moc nechuti ale snažím sa aspoň zjesť dačo poraďte mi
Vela hroznovej stavy Matysak a vela prikladat, nech sa to vrati naspat
Áno počujem
Len dni ma také že sa odtlaca
Odtlacanie je obdobie treba vydržať už si všíma okolie treba ísť kde je ticho a kľud možno pomôže a mäkké prsia neznamenajú že nemáš mlieko pi viac vinei alebo čaj skús držím palce a veľa trpezlivosti pri kojeni alebo oslov laktacnu
Makke prsia su ok tvorba sa ustalila. Moze to byt strajk. Alebo ze mu nejde mliecko podla predstav. Musi tahat. Mozno je unaveny. Neciti sa v horucave ok. Moze to byt cokolvek.
Ja som si pri prvom nikdy neodsala viac nez 20ml a dojcila som ho 2,5 roka.
Koľko ma malý?