icon

Baby aj materská má viac výplatných termínov? Odovzdala som zamestnávateľovi žiadosť o materskú ale bolo to deň pred vianocami, potom sviatky, víkendy tak to asi nestihol zaniesť v decembri na sp a nič mi neprišlo na účet a ešte ani papier, tak či môžem ešte očakávať v januári ale mi príde až vo februári všetko. Ak máte skúsenosti

avatar

Mužovi prišla prvá koncom mesiaca, takze kedykoľvek podla mňa

19. jan 2020
avatar

zalezi odkedy mas narok, ked si to odovzdala 23.12. aj ked to poslal medzi sviatkami, SP to este nespracovala.

19. jan 2020
avatar

Maju na to ofic 60dni, ale stihnu skor. Pride ti 15.2. za dec aj januar

19. jan 2020
avatar

@ladyblcha ked v dec. dostala.od gyn.papier este nemala narok podla mna.

19. jan 2020
avatar

@natalka13 tazko povedat 🤷‍♀️ mme dal papier moj gyn v den nastupu. Niektori davaju skor.

19. jan 2020
avatar
lenka9g
autor

@natalka13 nastúpila som na materskú 15.12

19. jan 2020
avatar

@lenka9g tak nestihli, pride ti za 15dni za dec a za 31dni za januar vo februari. Okolo 15teho. Potom bude chodit vzdy pozadu. Cize v marci za 28dni februar.

19. jan 2020
avatar

@ladyblcha 29 tento rok😉

19. jan 2020
avatar
lenka9g
autor

@ladyblcha ďakujem

19. jan 2020
avatar

Maju dva terminy, bud ti to pridr po 20tom januari alebo potim az po 15nastom februari. Na vyjadtenie maju 60 dni.

19. jan 2020
avatar

@lenka9g to si s papierom dost dlho cakala. na vyjadrenie maju 60dni a a vyplatia spatne. cez sviatky sa tomu asi nevenovali,ak im to.vobec prislo do konca roka.

19. jan 2020
avatar

@natalka13 Ak im to zamestnavatel vôbec dorucil, nakoľko to nie je jeho povinnosťou.
@lenka9g

19. jan 2020
avatar
lenka9g
autor

@evittam ja som chcela ísť sama len mi povedal, že všetky papiere jemu mám nosiť a on to zanesie

19. jan 2020
avatar

@lenka9g Tak to hádam aj splnil.

19. jan 2020