Baby v Trenčíne čo odporúčate pre deti ? Ideme so synom na zápas na štadión Mariana Gáboríka a potrebujem zabaviť mladšie deti, mohlo by to byť blízko toho a najlepšie by bolo keby sme tam vedeli ísť pešo. Ďakujem za rady.
Tam kde je červený bod , to je ostrov, kúpalisko je tiež tam, gaborika som ti označila, na druhej strane , lesopark Brezina, tam je hrad, na pešo to môže byť cca 20-30 minút, ostrov aj hrad,
27. júl 2023
A v parku gen. Štefánika je nové ihrisko spravene, aj to by vás mohlo baviť, len prejdete od štadióna kúsok podchodom cez vlakovú stanicu a ste v parku
27. júl 2023
@lenka9g odporúčam ísť na kúpalisko alebo na ostrov
27. júl 2023

hned oproti je detske ihrisko vonkajsie 🙂