Aký ste mali dnes deň? 🙂 U nás bolo skutočne príjemne.
vcera som umyla okna v jarnom pomäteni zmyslov, takze bolo jasne ze dnes bude prsat 😀
23. feb 2016
Prsalo☹
23. feb 2016
onicom
23. feb 2016
25 stupnov, moc teplo na mna
23. feb 2016
Trosku sprchlo,ale od prechazdky neodradilo
23. feb 2016
Prsalo, chladno bolo
23. feb 2016
Smiešny..samé trapasy dnes sa mi.stali
23. feb 2016
U nas bol super den. Tesco nakup nam priniesli so zlavou 22€ a skoro vsetko bolo v akcii. Len ta predchadzajuca noc bola hrozna. Tolko klikat nakupny zoznam. Nozky sme usetrili a ocka znicili.
24. feb 2016
lenka_tesco
autorU nás dnes svieti slniečko, tak sa vytešujem 🙂 Včera som zmokla do nitky cestou domov 🙂)
24. feb 2016
krásne pršalo celý deň :( jeden deň slnka snáď stačilo...