icon

Aký ste mali dnes deň? 🙂 U nás bolo skutočne príjemne.

avatar

krásne pršalo celý deň :( jeden deň slnka snáď stačilo...

23. feb 2016
avatar

vcera som umyla okna v jarnom pomäteni zmyslov, takze bolo jasne ze dnes bude prsat 😀

23. feb 2016
avatar

Prsalo☹

23. feb 2016
avatar

onicom

23. feb 2016
avatar

25 stupnov, moc teplo na mna

23. feb 2016
avatar

Trosku sprchlo,ale od prechazdky neodradilo

23. feb 2016
avatar

Prsalo, chladno bolo

23. feb 2016
avatar

Smiešny..samé trapasy dnes sa mi.stali

23. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

U nas bol super den. Tesco nakup nam priniesli so zlavou 22€ a skoro vsetko bolo v akcii. Len ta predchadzajuca noc bola hrozna. Tolko klikat nakupny zoznam. Nozky sme usetrili a ocka znicili.

24. feb 2016
avatar

U nás dnes svieti slniečko, tak sa vytešujem 🙂 Včera som zmokla do nitky cestou domov 🙂)

24. feb 2016