Krásne ránko, všetkým! Zablahoželajte so mnou @pillipilli, ktorá vyhrala balíček Tesco špeciálnej výživy! 🙂 Nezabúdajte, na našom fóre prebieha posledná malá súťaž a tiež celotýždňová súťaž, ktoré vyhodnotíme dnes večer!
kedy sa sutazi nikdy nepostrehnem

26. feb 2016
Blahozelam 😉
26. feb 2016
Gratulujem 🙂
26. feb 2016
gratulka
26. feb 2016
gratulujem:D ja uz ani nesutazim :D ja nevyhram nikdy🙂 ale tesco mam rada najoblubenejsi obchod aj som tam pracovala🙂
26. feb 2016

Dakujeeeeem z celeho srdca ;)