Dobré ránko.
Prosím Vás, kde ste kupovali sedačky do obývačky? Spokojnosť/nespokojnosť? Ďakujem 🙂
Mame nabytok4you už 11 rokov, vyuzivame ju len cez vikendy ale stale je ako nova. Vzorky latky mi poslali lebo som si nevedela vybrat poťah. Fakt ochotní sú 🙂
Nábytok Šinská👍máme ju 12 rokov je stále ako nová
kožená sedačka z jednéj už neexistujúcej predajne elektro.
Vyrobená na mieru podľa predstáv, Interstyle
Mam Phase cca 10 rokov a max spokojnost 🙂
Máme Phase cca 8 rokov a spokojnosť
Môj názor je, sedačku vždy treba vyskúšat, pár minút na nej posedieť a tak rozhodnúť. Online by som nakupovala.
Mame nabytok4you už 11 rokov, vyuzivame ju len cez vikendy ale stale je ako nova. Vzorky latky mi poslali lebo som si nevedela vybrat poťah. Fakt ochotní sú 🙂
@iwetkaa my sa na ňu neskutočne tešíme, a počítame dní. Boli sme na predajní,aj keď to máme 200 km ďaleko,posedeli sme, polezali.
Phase by som už nechcela, za takú cenu to nebola až taká kvalita
Nabytok4you, mane uz vyse 5r, spokojni sme.
Segum
Phase
Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂 A ešte keď ste mi tak super poradili, nemáte skúsenosti aj s písacími stolíkmi ohľadom kvality?
Kondela
Nesia😉
Mali sme Phase, po 12 rokoch sme si vybrali z nabytok4you, okolo 1 nám ju majú doviezť