icon

Dobré ránko.
Prosím Vás, kde ste kupovali sedačky do obývačky? Spokojnosť/nespokojnosť? Ďakujem 🙂

avatar

Mali sme Phase, po 12 rokoch sme si vybrali z nabytok4you, okolo 1 nám ju majú doviezť

21. jún 2026
avatar

Mame nabytok4you už 11 rokov, vyuzivame ju len cez vikendy ale stale je ako nova. Vzorky latky mi poslali lebo som si nevedela vybrat poťah. Fakt ochotní sú 🙂

21. jún 2026
avatar

Nábytok Šinská👍máme ju 12 rokov je stále ako nová

21. jún 2026
avatar

kožená sedačka z jednéj už neexistujúcej predajne elektro.

21. jún 2026
avatar
21. jún 2026
avatar

Vyrobená na mieru podľa predstáv, Interstyle

21. jún 2026
avatar

Mam Phase cca 10 rokov a max spokojnost 🙂

21. jún 2026
avatar

Máme Phase cca 8 rokov a spokojnosť
Môj názor je, sedačku vždy treba vyskúšat, pár minút na nej posedieť a tak rozhodnúť. Online by som nakupovala.

21. jún 2026
avatar
@iwetkaa

Mame nabytok4you už 11 rokov, vyuzivame ju len cez vikendy ale stale je ako nova. Vzorky latky mi poslali lebo som si nevedela vybrat poťah. Fakt ochotní sú 🙂

@iwetkaa my sa na ňu neskutočne tešíme, a počítame dní. Boli sme na predajní,aj keď to máme 200 km ďaleko,posedeli sme, polezali.
Phase by som už nechcela, za takú cenu to nebola až taká kvalita

21. jún 2026
avatar

Nabytok4you, mane uz vyse 5r, spokojni sme.

21. jún 2026
avatar

Segum

21. jún 2026
avatar
21. jún 2026
avatar

Ďakujem Vám veľmi pekne 🙂 A ešte keď ste mi tak super poradili, nemáte skúsenosti aj s písacími stolíkmi ohľadom kvality?

21. jún 2026
avatar
22. jún 2026
avatar

Kondela

22. jún 2026
avatar

Nesia😉

Včera o 08:54