Mamicky poradte ked odsajem mlieko mozem na noc dat iba do chladnicky?ci musi ist do mrazaku?
V chladničke vydrží 24 hodín.
5. okt 2012
Do 24 hodin staci chladnicka...
5. okt 2012
lenoch777
autorani paru nemam potrebujem zajtra na prednasku a neviem kedy mam zacat odsavat a do mrazaku ked dam to sa mi nepaci
5. okt 2012
môžeš, mlieko vydrží v chladničke 24 hodín