@zuzkat1 preco?
1. nov 2018
@79viktoria79 lebo zacina obdobie hmly dazdov sychrave..skoro tma dlho tma...december sa da vydrzat tam au vianoce..no a potom hroza az do aprila
1. nov 2018
@zuzkat1 asi ako u koho,ja som zatial ten pocit nemala 😊
1. nov 2018
@79viktoria79 tento rok me stastie a dlho je pekne..ale ine roky otras..neznsam zimu
1. nov 2018

no november sa bude hrozne vliect..je to najodpornejsi mesiac v roku.