Ahojte. Chcem sa poradiť. Na okne na parapete mám vonku petunie, surfinie a begonie. V skalke mám v kvetináči lobelky, koleus a netykavky. Pozerala som počasie a cez týždeň u nás hlásia v noci cca 4 až 7 stupňov. Môžem ich nechať vonku alebo ich radšej na noc dať niekam do interiéru? Doteraz som mala iné kvety, tento rok mám prvýkrát tieto kvety, tak sa radšej pýtam ☺️ ďakujem
Surfinie su velmi citlive na chlad, nemusi mrznut na to aby sa zastavili v raste. Koleus a impatiens zakryt na noc vedrom alebo velkou krabicou
10. máj 2026
Nič im nebude.
11. máj 2026
V pohode nechaj vonku. Ja uz mam zasadene paradajky vonku uz tyzden.