Pri tej postave na fotke ani jedno😉a inak kolegyna byvala nosi take vylepsovaky😂dako nepomaha to co niekde stahne inde sa ukaze.
@lenkags asi tak a zroluje sa to dole
Keď je kvalitné,tak zázrak isto zaručený
@glorikarebeka
@lenkags
@karamelka1001
@glorikarebeka Ja to chcem len po pôrode inak nie lebo aby som nemala ešte v horšom stave brušné svali ako mam..
Tiež by som išla do hladkých. Tiež som mala niekoľko pod priliehavé šaty a bola som vždy spokojná. Pozri ci majú hore silikónový pásik, tie mi boli pohodlnejšie.
Tak ano, na niekom to môže inde ukázať, ale v podstate je to o tom, že objemnejsia žena sa nezmení na modelku lebo sa natiahne do takej bielizne a tak si môže natiahnuť hoc aj XS-ko. Je to skôr o korekcii jemných nedostatkov, nie napchať tam michelinkove bruško, vtedy sa to ozaj zroluje a podobne e vypáli to fakt katastrofálne.
Sestra má také nohavičky a sú určené po pôrode a veľmi si chválila
@leonka26
Už v pôrodnici som ho mala

Asi hladké sťahovacie prádlo aby nebolo vidno keď si dáš saty